Oferujemy szeroki wachlarz usług zabezpieczeń technicznych obejmujący projektowanie i budowanie kompletnych systemów Telewizji Przemysłowej, systemów sygnalizacji i rejestracji:

• włamania
• napadu
• pożaru
• kontroli dostępu
• zamków elektromechanicznych
• systemów tv i nadzoru video
• systemów kontroli obchodów wartowników

Telewizja Przemysłowa:

Telewizja przemysłowa (systemy zabezpieczeń) umożliwia Użytkownikowi lokalną bądź zdalną (za pomocą internetu) obserwację, a także rejestrację zdarzeń na danym obszarze.
Obecnie systemy zabezpieczeń (telewizja przemysłowa) cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród indywidualnych Użytkowników, jak i Klientów Instytucjonalnych.
W naszej ofercie znajdują się kamery przemysłowe, obiektywy do kamer, rejestratory cyfrowe, monitory, obudowy do kamer, uchwyty do kamer oraz urządzenia transmisyjne.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy:

Nasza firma zajmuje się profesjonanym projektowaniem i wykonastwem systemów Kontroli Dostępu oraz szeroko pojętych zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych.
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmach lub różnych obiektach poprzez wdrożenie kompleksowego systemu Kontroli Dostępu (KD na odcisk palca, na palec, na linie papilarne, na geometrię twarzy, na rozpoznanie twarzy, na karty zbliżeniowe RFID, na karty chipowe, na karty magnetyczne oraz na karty plastikowe) niewątpliwie przekłada się na wzrost wydajności i efektywności pracy całego personelu a właściciela firmy lub obiektu zabezpiecza przed niepotrzebnymi stratami. Dodatkowo firmy oraz obiekty wyposażone w elektroniczne systemy Kontroli Dostępu otrzymują bardziej korzystne parametry finansowe- stawki w firmach ubezpieczeniowych.
Rozbudowane systemy kontroli dostępu umożliwiają swobodne, lecz w pełni monitorowane wejścia/wyjścia oraz poruszanie się wewnątrz dużego lub małego obiektu, hali produkcyjnej, magazynu itp. osób uprawnionych, które posiadają zarejestrowaną : kartę zbliżeniową RFID, kartę chipową, kartę magnetyczną lub zarejestrowany biometryczny cyfrowy obraz linii papilarnych (tzw. odcisk palca).

W jaki sposób?

Możemy wymienić różne metody identyfikacji podmiotów, które mogą posłużyć także do określenia podziału systemów kontroli dostępu ze względu na poziom zabezpieczenia.

•  Niski stopień zabezpieczeń (pamięć)
-  kod numeryczny lub alfanumeryczny

•  Średni stopień zabezpieczeń (klucz)
-   karta plastikowa z nadrukowanym kodem kreskowym
-   karta zbliżeniowa
-   karta chipowa
-   karta magnetyczna

•  Wysoki stopień zabezpieczeń (cechy biometryczne)
-   Odcisk palca (linie papilarne)
-   Geometria dłoni
-   Tęczówka oka
-   Siatkówka oka
-   Głos
-   Rysunek żył